Slå lyden til
00:00
/
00:10
LIVE

NOW PLAYING

NY SUZUKI EVITARA - SÅDAN KØRER DEN!

NOW PLAYING

NOW PLAYING

NOW PLAYING

VW ID.7 TOURER GTX - FEDESTE VW PÅ MARKEDET!

NOW PLAYING

NOW PLAYING

DENZA Z9 GT - KINESISK OVERKLASSE!

NOW PLAYING

NOW PLAYING

ZEEKR 7X - DE FØRSTE INDTRYK!

NOW PLAYING

SKODA ELROQ - ET UDMÆRKET VALG!

NOW PLAYING

RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC - DIT VALG!

NOW PLAYING

TOYOTA LANCERER SEKS NYE ELBILER!

NOW PLAYING

VW ID.4 GTX - OVERRASKER!

NOW PLAYING

TIL WAGRAIN OG HJEM I HALLES MINIBUS!

NOW PLAYING

MIN BMW E30 FÅR NY CHANCE

NOW PLAYING

NOW PLAYING

BYD TANG ER IKKE HELT FÆRDIGBAGT!

NOW PLAYING

NOW PLAYING

STATUS PÅ MIN BMW E30!

NOW PLAYING

NOW PLAYING

TOPFART I VW ID.3 GTX!

NOW PLAYING

ALFA ROMEO JUNIOR - NOGET ER GALT!

NOW PLAYING

BYD ATTO 2 - OVERRASKER STORT!

NOW PLAYING

NOW PLAYING

AT ANMELDE EN SPRITBILIST!

NOW PLAYING
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hjælpe til 16 fjedre i trampolin 500 kr.
  • Hang TV 600 kr.
  • Hænge TV op på væg og sætte til (har kun el-ledning) 500 kr.
  • Vi har en lampe med lyd dæmper funktion, der ikke helt virker 500 kr.
  • Nedtagning af lamper 2.000 kr.
  • Udskiftning af ventil på vandrør til opvaskemaskine 2.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Essen motor show
  • #1   21. nov 2009 det er der! både fredag lørdag og søndag er der fuldt packed smiley

  • #2   22. nov 2009 Ja, det er noget lort ;o), jeg skal derned nu på lørdag med et par gutter fra klubben, vi kører i egen bil, men næste år skal jeg sgu have lokket dem til at tage derned på bustur, så behøver vi jo ikke køre selv ;o)

    Poloklubben arrangerer hvert år en tur til Essen, og da det (underligt nok) ser ud til at det er svært at skaffe tilmeldinger nok til at fylde bussen, selv om det KUN koster omkring en "plov" pr. person, så skal vi da lige have tilmeldt os deres tur næste år, det bliver sgu billigere end at køre selv.

    Se her og tilmeld Jer:
    http://www.poloclub.dk/

    Hvis Essenturen ikke ligefrem springer i øjnene, så søg på Essen på deres side.

    Håber fandeme de får fyldt bussen i år, ville være lidt sur røv hvis det blev aflyst næste år pga. for få tilmeldte ;o(, især når vi også vil med der ;o)

    Vi kunne evt. også arrangere transport fra Sjælland til Fyn/Jylland hvor jeg tror bussen kører fra.

    Det bliver er super show, så tag ned og se det ;o)


  • #3   23. nov 2009 De åbner først messen lørdag. fredag er kun for pressen.

    vi er fire fyre der køre fredag. ned til et hotel. så vi kan være på messen lørdag søndag.. smiley og har lejet den nye BMW 530D Gran Turismo.. det bliver fedt!!


  • #4   23. nov 2009 Der er altid r*v mange mennesker i begge weekender

  • #5   23. nov 2009 Vmads aka. moreee !
    Ja, NU på fredag er det kun for pressen, og de folk der har betalt KASSEN for en speciel billet der gælder for denne dag SAMMEN med pressen.

    Hvad for et hotel skal i være på, og er det til at betale?, det ville jo være fedt at vide til næste år ;o)
    I skal da godt nok til Essen med stil, den Bimmer er jo for fed, hvad koster den at leje for sådan en tur?


  • #6   23. nov 2009 Ja det er til a betale.. kan ik huske hvad det hedder.. det ligger ca.10km fra messen.
    Og det meget pæn hotel.. og der egentlig bor mange som er udstiller til messen fandt vi ud af sidste år. Og ja glæder mig os mega til vi skal ha den bil! sidste år havde vi en 525d som os var fedt! he.. men nu er den jo for kedelig! smiley men da det ik er mig som har bestilt dette kan jeg ikke priser på alt. Men vi giver 1500kr pr. mand. det er så for alt! (leje af bil. diesel, hotel, adgang til messen) og så er der os lidt så vi kan handle ved grænsen så vi kan få en mega skid på!! haha..


Kommentér på:
Essen motor show

Annonce